Konsultacje lektorów Studium Języków Obcych UŁ
     w dniach od 03 do 30 września 2018r.:

 

                                                                                                    Zespół   Anglistów

 

Imię i nazwisko lektora

 

Godziny konsultacji

Miejsce konsultacji

Mgr Aleksandra Augustyniak

 

Wtorek  9.00-10.00

Czwartek  16.00-17.00

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Katarzyna Bachman-Fabijanowska

Czwartek  17.00-18.00

Sobota  8.00-9.00

Budynek Filologii ul. Pomorska 171 sala 2.22
Konsultacje z 22 i 29 września br. zostają przeniesione na 18 i 25 września br. godz. 16.00-17.00

Mgr Mariusz Bilski

 

Poniedziałek  14.30-15.30

Czwartek  16.00-17.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 sala D-201

Mgr Aneta Burska

 

Wtorek  10.00-11.00

wyjątkowo 25.09.2018 r. godz. 14.00-15.00

Czwartek  16.00-17.00

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22 sala 217

Mgr Magdalena Cander

 

Urlop bezpłatny

 

Mgr Marzena Conio

 

Poniedziałek  9.00-10.00

Czwartek  16.00-17.00

Budynek Filologii ul. Pomorska 171 sala 3.54

Mgr Kamila Chorąziak

 

Wtorek  13.30-14.30

Czwartek  16.00-17.00

W dniach 03.09-07.09.2018 r. urlop

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Katarzyna Duklas

Wtorek  15.30-16.30

Czwartek 10.00-11.00

Instytut Psychologii ul. Smugowa 10/12  sala 110

Mgr Magdalena Dworakowska

 

Wtorek  16.30-17.30

Czwartek  8.30-9.30

W dniach 24.09-26.09.2018 r. urlop

25.09.2018 r. zastępstwo mgr B.Miśkiewicz 16.00-17.00 Budynek Geografii ul. Kopcińskiego 31 sala 09

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.10

Mgr Dorota Dziuba

 

Wtorek  9.00-10.00

Czwartek  9.00-10.00

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska ul. Banacha 1/3

sala 100

Mgr Ewa Frankowska-Zuther

Wtorek  10.00-11.00

Piątek  16.00-17.00

Budynek  Matematyki ul. Banacha 22 sala A-415

Budynek Psychologii ul. Smugowa 10 sala 105

Mgr Marcin Gajdowicz

 

Poniedziałek  14.00-15.00

Środa  17.00-18.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Natalia Gawior

Urlop

 

 

Dr Anna Gintowt-Dziwiłł

 

Wtorek  18.30-19.30

Czwartek  9.00-10.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Anna Jurek

 

Poniedziałek  15.30-16.30

Środa  15.30-16.30

 Wydział Matematyki ul. Banacha 22 sala A-428

Mgr Elżbieta Karwacka

Z-ca dyrektora Studium

Wtorek  10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

W dniach 03.09-07.09.2018 r. urlop

Budynek Studium ul. Pomorska 161 pokój 3.09

Mgr Agata Kasprzyk-Maryniak

 

Wtorek  14-15.00

Czwartek  8.00-9.00

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Natalia Kiełbasińska

 

Wtorek  8.30-9.30

Czwartek  18.00-19.00

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Budynek Psychologii ul. Smugowa 10 sala 101

Mgr Ewa Kołakowska

 

Wtorek  10.30-11.30

Czwartek  10.30-11.30

Wydział Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 pokój  0.08

Mgr Krystyna Krzemińska

Kierownik Zespołu Anglistów

Wtorek  10.00-11.00

Czwartek  10.00-11.00

Budynek Studium ul. Pomorska 161 pokój 3.08

Mgr Katarzyna Kwiatkowska

 

Poniedziałek  16.00-17.00

Środa  11.00-12.00

W dniach 3.09-07.09.2018 r. urlop

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Maria Maciejewska

 

Wtorek  10.00-11.00

Piątek  10.00-11.00

Budynek Geografii ul. Kopcińskiego 31  sala F-103

Mgr Ewa Mianowska

 

Środa  18.00-19.00

Piątek  09.30-10.30

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Agnieszka Michalak

 

Poniedziałek  16.00-17.00

Środa  16.00-17.00

Zamiast 24.09.br – 26.09.br 16.00-18.00

Budynek Psychologii ul. Smugowa 10 sala 110

Mgr Jolanta Miśkiewicz

 

Poniedziałek  15.30-16.30

Środa  10.00-11.00

w dniach 10.09-14.09.2018 r. urlop

Budynek Filologii  ul. Pomorska 171 sala 3.54

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

 Mgr Bożena Miśkiewicz

 

Wtorek  16.00-17.00

Czwartek  11.00-12.00

Budynek Geografii ul. Kopcińskiego 31

Budynek Pedagogiki ul. Pomorska 46/48 piwnica sala 09

Mgr Ewa Mossakowska

 

Poniedziałek  15.30-16.30

Piątek  16.00-17.00

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.07

Mgr Magdalena Naze

 

Wtorek  18.00-19.00

Czwartek  10.30-11.30

Budynek Filologii ul. Pomorska 171/173 s.3.54

Dr Dagmara Ossowska-Czader

Wtorek  14.00-15.00

Czwartek  14.00-15.00

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08

Mgr Krzysztof Perliński

 

Poniedziałek  18.00-19.00

Środa  14.00-15.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Marta Pskit

Urlop wychowawczy

 

 

Mgr Małgorzata Piekarska

 

Wtorek  14.00-15.00

czwartek  11.30-12.30

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.10

Mgr Małgorzata Rudzińska

 

Środa  18.00-19.00

Piątek  12.00-13.00

W dniach 03.09-07.09.2018 r. urlop

        Budynek Psychologii ul. Smugowa 10 sala 105

Mgr Ewa Samson-Nowacka

 

Poniedziałek  9.30-10.30

Czwartek  16.00-17.00

Wydział Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08/ s.0.06

Mgr Katarzyna Słodkowicz

 

Poniedziałek  16.00-17.00

Czwartek  14.30-15.30

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Sylwia Sobczyk

 

Poniedziałek  10.00-11.00

Środa  10.00-11.00

 

Wydział Zarządzania ul. Matejki  22/26 sala 217

Mgr Jadwiga Stępniewska

 

Poniedziałek  16.00-17.00

Środa  10.00-11.00

Budynek Matematyki ul. Banacha 22 sala A-415

Mgr Maria Szczepanik

 

Poniedziałek  10.00-11.00
w dniach 03.09 i 10.09

Środa  16.00-17.00
w dniu 05.09

Budynek Zarzadzania ul. Matejki 22/26 sala 102

 

Mgr Małgorzata Trafalska-Radziewicz

Poniedziałek  16.00-17.00

Środa  14.00-15.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Rafał Turło

 

Wtorek  9.00-10.00

Czwartek  18.00-19.00

08.09.2018 r.  10.00-12.00 dla st.niestacj.

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Budynek Wydziału Zarządzania u. Matejki 22/26 s.216

Mgr Agnieszka Tyszkiewicz-Zora

 

Poniedziałek  8.00-9.00

Środa   8.00-9.00

Budynek Chemii ul. Tamka 12 sala 021

Mgr Agata Ulacha

 

Urlop macierzyński

 

Mgr Katarzyna Walińska

 

Poniedziałek  16.00-17.00

Środa  9.00-10.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój  D-201

Mgr Maciej Witkowski

Wtorek  10.00-11.00

Czwartek  10.00-11.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Iwona Wojtacka-Kacprzyk

 

Poniedziałek  8.30-9.30

Środa  8.30-9.30

Instytut Historii ul. Kamińskiego 27a sala 34 lub 14

 

                                                                                                   Zespół Germanistów i Romanistów

 

 

Mgr Wojciech Bachliński

Dyrektor Studium

Wtorek  10.00-11.00

Czwartek  10.00-11.00

Budynek Studium ul. Pomorska 161 pokój 3.06

Mgr Lena Biedroń

 

Poniedziałek  16.00-17.00

Środa  09.30-10.30

Wydział Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08

Mgr Lidia Chiżyńska

 

Środa  17.00-18.00

Piątek  10.00-11.00

Budynek Pedagogiki ul. Pomorska 46/48 sala 314

Mgr Maciej Duda

 

Poniedziałek  16.10-17.10

Środa  15.30-16.30

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.10

Mgr Joanna Gałecka-Duda

 

Poniedziałek  9.00-10.00

Czwartek  16.00-17.00

Budynek Geografii ul. Narutowicza 88 sala 118N

                       

Mgr Iwona Janasz

 

Poniedziałek  9.00-10.00

Środa  9.00-10.00

Wydział Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Joanna Koj

 

Wtorek  11.00-12.00

Czwartek  16.00-17.00

Budynek Zarządzania ul.  Matejki 22/26 sala 217

Mgr Bogumiła Lis-Chojnacka

 

Środa  17.00-18.00

Piątek  08.00-09.00

Budynek  Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Elżbieta Nowakowska-Rajsman

Kierownik Zespołu

Wtorek 9.30-10.30

Czwartek  9.30-10.30

W dniach 24.09-28.09.2018 r. urlop

Budynek Studium ul. Pomorska 161 pokój 3.08

 

Mgr Anna Tranda

 

Poniedziałek  10.00-11.00

Środa  10.00-11.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 sala D-201

Mgr Teresa Sanocka

 

Wtorek  14.45-15.45

Czwartek  18.30-19.30

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Adam Panaszek

 

Poniedziałek  16.00-17.00

Budynek WSMiP ul. Lindleya 3/5 sala 109

Mgr Monika Pietrzak

 

Poniedziałek 13.30-14.30

Czwartek  14.15-15.15

Budynek WSMiP ul. Lindleya 3/5 sala 109

 


                                                                                                         

                                                                                                    Zespół Rusycystów i Łacinników


Mgr Kamil Dyjankiewicz

 18 i 25.09.2018 r. 10.00-11.00

W dniach 03.09-04.09.2018 r. urlop

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.07

Mgr Jolanta Wójtowicz-Szymańska

 

Czwartek  11.00-12.00

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08

Mgr Dariusz Gwis

Kierownik Zespołu

Wtorek  10.00-11.00

Czwartek  10.00-11.00

Budynek Studium ul. Pomorska 161 pokój  3.14

 Dr Anna Maciejewska

 

Czwartek  17.00-18.00

Sobota  10.00-11.00

Budynek Filologii ul. Pomorska 171 sala 3.54

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08

Mgr Maria Nowakowska-Aftowicz

 

Wtorek  10.30-11.30

Wydział Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08