STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH

Informacja o cookies!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Przejdź do strony polityka prywatności

Godło Polski
STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH

O STUDIUM

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego jest jednostką międzywydziałową, specjalizującą się w nauczaniu języków obcych.

Zatrudniamy około 60 lektorów, którzy uczą wiodących języków europejskich oraz języka chińskiego. Nasi wykładowcy prowadzą zajęcia z grupami językowymi od poziomu A1 do C1 wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Nauczyciele akademiccy SJO na wszystkich wydziałach naszej uczelni uczą zarówno języka ogólnego, jak i specjalistycznego, zgodnie z wytycznymi Polskiej Ramy Kwalifikacji, uwzględniając potrzeby językowe studentów UŁ w ich przyszłej pracy zawodowej.

Studium Języków Obcych UŁ od wielu lat przeprowadza egzaminy programowe oraz międzynarodowe, w tym telc, TOLES i BEC, jako uznane centrum egzaminacyjne i partner instytucji certyfikujących.

KONSULTACJE LEKTORÓW

KIEROWNIK - mgr Dariusz Gwis

Konsultacje lektorów w sesji egzaminacyjnej

Od 14 czerwca do 11 lipca 2022 r.

 

Zespół   Anglistów

  1. Mgr Aleksandra Augustyniak                           
    wtorek          12.00-13.00            TEAMS
    czwartek      10.00-11.00            TEAMS
  2. Mgr Katarzyna Bachman-Fabijanowska        
    14.06.br       8.00-9.00                 WSMIP sala A2

    20.06.br.      8.00-9.00                 WSMIP sala 112
    23.06.br.      16.00-17.00            WSMIP sala 112
    27.06.br.      8.00-9.00                 online
    30.06.br.      16.00-17.00             WSMIP sala 112
    04.07.br.      8.00-9.00                 online 
    07.07.br.      16.00-17.00            WSMIP sala 112
  3. Mgr Mariusz Bilski                                               
    wtorek          11.30-12.30            POW 3/5 pokój D-201

    czwartek      16.00-17.00            online
  4. Mgr Aneta Burska                                               
    poniedziałek 17.00-18.00           TEAMS
    czwartek      13.00-14.00            TEAMS               
  5. Mgr Marzena Conio                                             
    wtorek          10.00-11.00            TEAMS

    czwartek      10.00-11.00            TEAMS
  6. Mgr Kamila Chorąziak                                         zwolnienie lekarskie        
  7. Mgr Katarzyna Duklas                                        
    wtorek          10.00-11.00            TEAMS         

    czwartek      16.00-17.00            TEAMS
  8. Mgr Magdalena Dworakowska                        
    wtorek          12.00-13.00            WNG sala 118N            

    czwartek      17.00-18.00            TEAMS
  9. Mgr Dorota Dziuba                                             
    wtorek          9.00-10.00               TEAMS

    czwartek      9.00-10.00               TEAMS
  10. Dr Katarzyna Fronczak    
    20.06      11.00-12.00               TEAMS

    23.06      12.00-13.00               TEAMS                       
  11. Mgr Ewa Frankowska-Zuther                           
    poniedziałek 9.00-10.00             Banacha 22 sala A-415

    piątek            9.00-10.00               Banacha 22 sala A-415
  12. Mgr Marcin Gajdowicz                                      
    wtorek          13.30-14.30            POW 3/5 pokój D-201

    Wyjątkowo  21.06.br.      14.00-15.00             POW 3/5 D-201
    czwartek      18.00-19.00            online
  13. Mgr Natalia Gawior                                             0
    wtorek          10.00-11.00            POW 3/5 pokój D-201

    Wyjątkowo  21.06.br.      10.00-11.00            onlie 
    czwartek      17.30-18.30            TEAMS                     
  14. Dr Anna Gintowt-Dziwiłł                                   
    wtorek          18.30-19.30            TEAMS         
  15. Mgr Anna Jurek                                                    
    wtorek          16.00-17.00            Pomorska 149/153 sala A-271

    czwartek      10.00-11.00            TEAMS
  16. Mgr Emilia Jurkiewicz-Majek                            
    wtorek          8.00-9.00                 TEAMS

    czwartek      8.00-9.00                 TEAMS
  17. Mgr Elżbieta Karwacka            Z-ca Dyrektora SJO                          
    wtorek         9.00-10.00              Pomorska 149/153 pokój 3
    czwartek     9.00-10.00              Pomorska 149/153 pokój 3
  18. Mgr Agata Kasprzyk-Maryniak                        
    poniedziałek 13.35-14.35           online

    piątek            13.35-14.35            online
  19. Mgr Natalia Kiełbasińska                                   
    wtorek          13.00-14.00            online

    piątek            10.00-11.00            online
  20. Mgr Ewa Kołakowska                                         
    wtorek          16.00-17.00            online

    czwartek      11.00-12.00            online
  1. Mgr Krystyna Krzemińska               Kierownik Zespołu
     wtorek         10.00-11.00            Pomorska 149/153 pokój 5
     
    czwartek     10.00-11.00            Pomorska 149/153 pokój 5
  2. Mgr Katarzyna Kwiatkowska                            
    wtorek          16.00-17.00            online

    czwartek      11.00-12.00            online
  3. Mgr Ewa Mianowska                                          
    wtorek          10.00-11.00            POW 3/5 pokój D-201

    czwartek      16.00-17.00            online                       
  4. Mgr Agnieszka Michalak                                     zwolnienie lekarskie
  5. Mgr Bożena Miśkiewicz                                      
    wtorek          19.00-2.00               online

    czwartek      10.00-11.00            WNG sala 104F
  6. Mgr Jolanta Miśkiewicz                                      
    wtorek          10.00-11.00            POW 3/5 pokój D-201
    czwartek      15.00-16.00            POW 3/5 pokój D-201
  7. Mgr Ewa Mossakowska                                     
    poniedziałek 11.00-12.00           onlie

    środa             17.00-18.00            online           
  8. Mgr Magdalena Naze                                          
    wtorek          10.30-11.30            Pomorska 171 sala 3.54

    czwartek      18.00-19.00            platforma ZOOM
  9. Dr Dagmara Ossowska-Czader                        
    wtorek          18.00-19.00            TEAMS

    czwartek      14.00-15.00            TEAMS
  1. Mgr Krzysztof  Perliński                                     
    wtorek          10.00-11.00            TEAMS

    czwartek      13.00-14.00            TEAMS
  2. Mgr Małgorzata Piekarska                                
    14.06.br.      15.00-16.00            POW 3/5 pokój D-201

    15.06.br.      10.00-11.00            POW 3/5 pokój D-201
    20.06.br.      10.00-11.00            POW 3/5 pokój D-201
    22.06.br.      11.00-12.00            POW 3/5 pokój D-201
     27.06.br.      9.00-10.00               POW 3/5 pokój D-201
    29.06.br.      10.00-11.00            TEAMS
    4.07.br.        10.00-11.00            TEAMS
    6.07.br.        9.00-10.00               TEAMS
  3. Mgr Małgorzata Rudzińska                               
    wtorek          13.00-14.00            Smugowa 10 sala 105

    czwartek      18.00-19.00            Smugowa 10 sala 105
  4. Mgr Ewa Samson-Nowacka                              
    środa             12.00-13.00            online

    piątek            8.30-9.30                 online
  5. Mgr Sylwia Sobczyk                                            
    poniedziałek 9.30-10.30             online

     środa            9.30-10.30               online
  1. Mgr Maria Szczepanik                                        
    poniedziałek 16.00-17.00           online

    środa            9.00-10.00               online
  2. Mgr Witold Świstek                                             
    poniedziałek 8.30-9.30               online

    środa             8.30-9.30                 online
  3. Mgr Rafał Turło                                                    
    wtorek          16.00-17.00            POW 3/5 sala D-203

    Wyjątkowo  21.06.br.      9.30-10.30               POW 3/5 sala D-203
    czwartek      14.00-15.00            POW 3/5 sala D-203
    zamiast   16.06.br.      14.00-15.00            15.06.br. POW 3/5 D-203
  4. Mgr Agata Ulacha                                                 urlop rodzicielski
  1. Mgr Agnieszka Tyszkiewicz-Zora                    
    poniedziałek 8.00-9.00               Tamka 12 sala 014/TEAMS

    środa            8.00-9.00                 Tamka 12 sala 014/TEAMS
  2. Mgr Katarzyna Walińska                                    
    środa             12.00-13.00            POW 3/5 pokój D-201

    piątek            17.00-18.00            online
  3. Mgr Maciej Witkowski                                       
    wtorek          18.00-19.00            POW 3/5 sala D-205
     
    czwartek      11.00-12.00            POW 3/5 sala D-205
  4. Mgr Iwona Wojtacka-Kacprzyk                        
    poniedziałek 8.30-9.30               Kamińskiego 27 sala 34 lub 14

    środa            8.30-9.30                 Kamińskiego 27 sala 34 lub 14

 

Zespół Lektorów Języków Nowożytnych i Języka Łacińskiego

  1. Mgr Wojciech Bachliński    Dyrektor Studium
    wtorek         10.00-11.00            Pomorska 149/153 pokój

    czwartek      10.00-11.00            Pomorska 149/153 pokój 4
  2. Mgr Lena Biedroń                                          
    wtorek          19.00-20.00            online
    czwartek      19.00-20.00            online
  3. Mgr Maciej Duda                   

              poniedziałek 16.00-17.00 TEAMS

             środa 16.00-17.00 TEAMS

  1. Mgr Joanna Gałecka                                     
    wtorek          17.00-18.00            TEAMS

    czwartek      10.30-11.30            Banacha 22 sala A-430
  2. Mgr Joanna Koj                                               
    wtorek          11.00-12.00            TEAMS

    czwartek      11.00-12.00            TEAMS
  3. Mgr Anna Tranda                                          
    wtorek          17.00-18.00            TEAMS

    czwartek      17.00-18.00            Matejki 22/26 sala 217
  4. Mgr Adam Panaszek                                     
    poniedziałek 16.00-17.00            WSMiP sala 308

    środa            16.00-17.00             online
  1. Mgr Monika Pietrzak                                    
    wtorek          10.45-11.45            Składowa 43 sala A1

    czwartek      11.00-12.00            Składowa 43 sala A1
  2. Mgr Karolina Regulska                                 
    29.06.br.      9.00-10.00               online

    06.07.br.      9.00-10.00               online

           12.Mgr Dariusz Gwis    Kierownik Zespołu   
wtorek         10.00-11.00            Pomorska 149/153 pokój 5

czwartek      10.00-11.00            Pomorska 149/153 pokój 5

            13. Dr  Anna Maciejewska                                 
17.06.br.      10.00-13.00            Wydział Filologiczny

18.06.br.      16.00-19.00            online
20.06.br.      10.00-12.00            Wydział Filologiczny
 23.06.br.      10.00-13.00            Wydział Filologiczny
24.06.br.      10.00-12.00            Wydział Filologiczny
30.06.br.      18.00-21.00            online
 1.07.br.        10.00-13.00            Wydział Filologiczny
 02.07.br.      16.00-19.00            online
 07.07.br.      18.00-21.00            online
 09.07.br.      10.00-12.00           

KONTAKT

Studium Języków Obcych

Pomorska 149/153 (Studium Języków Obcych - SKRZYDŁO A251)
90-236 Łódź
tel: 42-635-52-72
e-mail: sjoul@uni.lodz.pl