Nominacja do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym

BRAWO!!!
Pani Elżbieta Karwacka, Z-ca Dyrektora Studium Języków Obcych UŁ, wieloletni starszy wykładowca języka angielskiego w Uniwersytecie Łódzkim została nominowana do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym 2022!

Poniżej jej wypowiedź skierowana do Państwa, Drodzy Studenci, po otrzymaniu informacji o Jej udziale w głosowaniu na to zaszczytne miano.

 

"Drogie Studentki, drodzy Studenci,

z wielką radością przyjęłam wiadomość o nominacji do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym 2022 w kategorii: nauczyciel akademicki. Jest to dla mnie niezwykłe wyróżnienie i najbardziej cenna nagroda w moim życiu zawodowym, gdyż pochodzi od Państwa; Studentów bardzo wymagających, dających dużo od siebie, od których  sama dużo się uczę , zgodnie z maksymą:”Docento discimus”. Dziękuję za to, że mogę realizować swoją pasję, którą niewątpliwie jest nauczanie języka angielskiego w biznesie, z grupą pasjonatów, którzy rozumiejąc ogromną rolę znajomości języka obcego w otaczającej nas rzeczywistości, są gotowi  do wytężonej pracy i pokonywania wielu barier. Ktoś kiedyś powiedział: „ Aut diligendi sunt doctores aut non audiendi”( Nauczycieli należy kochać albo ich nie słuchać). Nominacja od Państwa  w tym właśnie kontekście jest dla mnie niezwykła! Jednocześnie uważam, że  jest ona ogromnym wyróżnieniem dla  całego  Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego. Dziękuję.

Z wyrazami szacunku

Elżbieta Karwacka"